A Spor

Haberleşme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 22.7 MB
  • Version 3.1
  • Dil Türkçe
  • Firma TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK
IOS mobil cihazınız A Spor uygulamasın ev sahipliği yaparak sizlere spor dallarıyla ilgili tüm haberleri sunuyor.

A Spor mobil uygulaması IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza indirebileceğiniz haber uygulamasıdır. Uygulamamız Turkuaz Haberleşme ve Yayıncılık şirketi tarafından geliştirilmiş olup kullanıcılarına en güncel spor haberlerini sunmak amacıyla geliştirilmiştir. Bir an bile yanımızdan ayırmadığınız cep telefonlarımız artık haberler konusunda da bir tık uzağımızda olacak.

Haberleri takip etmek için vakit bulamıyorsanız bunu mobil cihazınız sayesinde telafi edebilirsiniz. Dilediğiniz sporun en güncel bilgisine A Spor mobil uygulamasından istediğiniz zaman görebilirsiniz. Uygulamamız sizlere kaliteli bir hizmet sunmak amacıyla en güncel bilgilere yer veriyor. Sevdiğiniz takımın ne durumda olduğunu, güncel bilgilerine ulaşmak için geniş çaplı bir araştırma yapmanıza gerek yoktur. A Spor uygulamasına başvurun ve anında tüm bilgilere ulaşın. 

Spor tutkunlarının keyfini yerine getirecek bir mobil uygulama olduğunu düşündüğüm A Spor mobil uygulaması spor konusunda ezberi bozarak eğlenceli bir şekilde sizleri bilgilendirmeyi amaçlıyor. Uygulamamız ile sizde keyifli haberleri takip edin ve spor gündeminden ayrılmayın. 

Daha Fazla Göster
A Spor indir
DİĞER SÜRÜMLER